День Української Державності

24 серпня 2021 року – в день 30-річчя Незалежності України та в присутності високоповажного товариства на Майдані Незалежності – Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 423/2021 «Про День Української Державності».

Чи могли ми тоді уявити, що ПЕРШИЙ раз зустрінемо це свято в такий важкий час, воєнний час, час коли ми маємо, як ніколи, дбати про благо Вітчизни, її суверенітет, територіальну цілісність і незалежність… А саме головне – дбати про відновлення історичної справедливості про тисячолітню історію українського державотворення.
Ми, у нашій школі, розуміємо важливість популяризації історії української державності, тому проводили різні інформаційні заходи для учнів та вчителів до Дня Української Державності.

Віримо, що наступного року, 28 липня пройде у святковій, урочистій, ВІЛЬНІЙ та ОБ’ЄДНАНІЙ УКРАЇНІ.

Поділіться своєю знахідкою