День цивільного захисту

В умовах воєнного стану особливо актуальними стали питання, що стосуються цивільного захисту, адже від дій ворога страждає мирне населення.

26 квітня у Київська школа №42. Відродження;-) пройшли заходи до Дня цивільного захисту👨‍🏫☢️👨‍🚒⛔️, метою яких було вироблення в здобувачів освіти умінь та навичок правильно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях, аби захистити своє життя та здоров’я.

З метою практичного закріплення здобутих під час Тижня цивільного захисту знань і вмінь з питань особистої безпеки у надзвичайних ситуаціях провели об’єктове тренування з евакуації всіх учасників освітнього процесу у зв’язку з виявленням підозрілого предмету💣 на території закладу освіти. Евакуація учнів та працівників школи пройшла організовано👬👫, динамічно і швидко.

З величезним інтересом учнями 4-10 класів та працівниками закладу освіти було сприйняте практичне заняття з питань запобігання ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами та правил поводження з такими предметами, яке провели для них представники мобільного рятувального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій🚒.

День ЦЗ у школі був насичений різноманітними потрібними та цікавими для дітей формами діяльності, адже життя та здоров’я кожного залежить від умінь та навичок всіх учасників освітнього процесу!