Cвято Всіх Святих – Геловін

«Ми дуже хочемо позитивних емоцій напередодні осінніх канікул» – саме так сказали лідери учнівського самоврядування школи, вирішили організувати та провести в останній навчальний день веселе свято Всіх Святих – Геловін.

Історія свята нараховує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського дня Помони (богині рослин) і християнського “Дня всіх святих”.

Батьківщиною Геловіну вважається Ірландія. Тут здавна існує традиція збирати частування. Також 1 листопада намагаються віддати всі борги. Щоб це зробити, дорослі посилено працювали. А ось діти йшли в гості до родичів, де отримували горіхи і яблука.

Ще однією частиною традицій на Геловін в Ірландії є особливе святкове меню. На столі обов’язково повинна стояти страва під назвою колканон. Вона готується з вареної картоплі, цибулі й капусти. А ще готують яблучний пиріг.

Своє містичне та моторошне значення Геловін втратив ще на початку XX століття. Для більшості людей свято стало радісним і веселим. А популярності воно набуло завдяки тому, що дає дорослим і дітям змогу провести час разом, розважитися і повеселитися.

Запитуючи ставлення учнів школи до цього свята, чуємо такі відповіді: «Це яскраво», «Нам подобається підготовка разом з батьками до свята та наші костюми», « Ми дуже скучили за гарними емоціями», «Було весело та чудово», «А коли буде наступне свято?».

Думаємо, святкування Геловіна нічого поганого не зробить. Одночасно ми вивчаємо та поважаємо культури інших народів.

Сьогодні відбулися різні виступи, фотографування, конкурси на найкращий костюм та активнішу участь класу. За перемогу у конкурсах учні отримали солодкі подарунки.

У конкурсі на найкращий костюм ПЕРШЕ місце посіла Анна ГОРОХОВА, учениця 11-А класу. Найкостюмований клас – 2-Е (класний керівник Завальніцька Надія Михайлівна). А за найкращий святковий декор класу нагороду отримали учні та батьки 3-Д ( класний керівник Оріакхі Сінтія Осасере)

Підписатися
Повідомити про
Міжтекстові відгуки