Бібліотека і ми!

Бібліотека і ми! 11.02.2016 року учні 6-А класу (кл. керівник Бобиль В.В.) вкотре відвідали Районну дитячу бібліотеку № 16. Цього разу з нашими вихованцями була проведена бесіда-подвиг на тему «Крути! Крути! Горда і завзята кличе пісня і веде вперед!» з нагоди відзначення Дня пам’яті героїв Крут (29.01). Роки ідуть, швидкоплинним стає життя, але пам’ять про героїв не повинна втрачатися у молодого покоління, саме тому, можливо трохи із запізненням, але дуже корисною і плідною була бесіда. Учні дізналися про основні передумови бою під Крутами, причини вшанування його учасників сьогодні саме в січні. Наші діти завжди з великим задоволенням відвідують рідну бібліотеку № 16, де їх завжди чекають усміхнені, творчі та професійні бібліотекарі.

Поділіться своєю знахідкою
Підписатися
Повідомити про
Міжтекстові відгуки