«Безпека понад усе»

Весь останній тиждень квітня в Київська школа №42. Відродження;-) тривав під гаслом «Безпека понад усе» в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Серед основних заходів, що були заплановані, найбільше учням школи сподобався інформаційний калейдоскоп на тему «Пожежна безпека. Причини виникнення пожеж».

Крім того, у школі було розміщено додаткові методичні плакати👨‍🏫 на інформаційних стендах на тему «Безпека понад усе» із змістом, яких могли ознайомитися не тільки учасники освітнього процесу, але й батьки учнів.

Для наймолодших школярів був проведений конкурс малюнків на тему «Мене захищає Рятівник», а на групі подовженого дня дітки мали змогу на практичному занятті під час рольових ігор🧏‍♂️🙋‍♀️🤷‍♀️ на тему «Убезпеч своє життя» оволодіти новими навичками з безпеки свого життя.

Учні старшої та середньої школи переглядали відеоматеріали 📺на тему «Вибухонебезпечні предмети. Дії при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів» та «Небезпечні знахідки».