Безпека дорожнього руху

Безпеці дорожнього руху та попередженню дорожньо-транспортного травматизму за участю здобувачів освіти був присвячений цілий тиждень в Київська школа №42. Відродження;-)

Протягом тижня представники Національної поліції України, шкільний офіцер поліції Юлія Радчук та класні керівники спрямовували свою роботу на підвищення поінформованості учнів про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод, на повторення основних правил дорожнього руху, на обговорення безпечного шляху додому та до закладу освіти та на стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Крім того, 17 травня 2023 року було проведено Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому».