Відкрите тренування з баскетболу

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, тренери Спеціалізованої дитячо-юнацької школи з баскетболу провели чудовий захід для дітей 42-ї київської школи – два відкритих тренування з баскетболу.

Тренери поділились своїми враженнями:

Марія Дубас, тренер СДЮШОР м.Києва з баскетболу, неодноразова чемпіонка України:

Дітки дуже класні, вражень у них після уроку – море. Нам телефонувало багато батьків, дякували, що дітям дуже сподобалось. Активні, спортивні, багато чого в них виходило. Позитивні емоції отримали і діти, і тренери.

Юлія Лапшинова, тренер СДЮШОР м.Києва з баскетболу, екс-гравець Національної збірної України:

Мені дуже сподобалось, адже проводила подібний захід вперше, і дітей за 2 уроки у нас було біля 80. Всі дуже уважно слухали, старалися виконувати вправи. Багато дітей сказали, що це був їх найкращий урок фізкультури.

Олександр Лохманчук, тренер СДЮШОР м.Києва з баскетболу, екс-гравець та екс-тренер Національної збірної України:

Відчуття після тренування – просто супер! Два уроки пролетіли, як одна хвилина, діти були дуже захоплені та задоволені, дуже приємно було бачити радісні емоції на їх обличчях.

Євген Мурзін, представник ФБУ, екс-гравець та екс-тренер Національної збірної України:

Чудовий сучасний спортивний зал, де є всі умови для роботи.