24/09/2014 | Батьківські збори в СЗШ № 42

23 вересня 2014 року у середній загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 42 відбулись загальношкільні батьківські збори «Ми – єдина родина». На зборах були присутні методист районного науково-методичного центру управління освіти дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Дубровський В.А. та лікар-терапевт Київського некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Вінницька Т.Л. Вступним словом подяки за допомогу у підготовці школи до нового навчального року звернулась до батьків директор Завадовська О.І. Батьківська громадськість схвально сприйняла інформацію про відремонтовані спортивний зал, дах, обладнання харчоблоку.

Ми починаємо новий навчальний рік, сподіваючись, що він стане добрим, спокійним, позитивним і сприятиме здійсненню наших задумів і очікувань.

Підписатися
Повідомити про
Міжтекстові відгуки
Подивитися всі коментарі