1 вересня

День знань — це особливе свято! Свято мудрості й доброти, яке назавжди залишається в пам’яті кожної людини.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Це день, із якого починається розділ в нове майбутнє. День, що дає можливість дорослим повернутись у свої золоті роки, а учням — до своєї другої домівки — до школи.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, ми завжди залишаємося вашими учнями!

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним і принесе щиру посмішку й натхнення в кожну школу та кожне серце! Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!💐🎈

Підписатися
Повідомити про
Міжтекстові відгуки