1 вересня – особливий день.

1 вересня – особливий день. Адже саме цього дня, звикла за літо до тиші, школа знову наповнюється веселим гомоном та дитячими усмішками. Вона радісно зустрічає своїх вихованців і запрошує їх у просторі, світлі класи. Когось вперше, а когось в останнє…

СЗШ № 42 вже традиційно зустрічає цей день урочистою лінійкою. І, звичайно, основна увага головним героям дня – нашим першокласникам! Вони зі своїми класними керівниками вийшли на лінійку під бурхливі оплески учнів, вчителів, батьків. А на перший у своєму житті урок їх повели їхні старші товариші – випускники 11-А, 9-А та 9-Б класів.

Адміністрація школи та поважні гості привітали усіх з початком навчального року, побажали підкорювати нові вершини, знайти вірних друзів, бути завжди здоровими та усміхненими як у цей день. Почесним гостем на святі був випускник нашої школи, учасник Антитерористичної операції на сході України Олександр Вараниця.

Він зрадістю погодився допомогти першокласниці дати Перший дзвоник. А також Олександ завітав до на перший урок до першокласників з побажаннями успішного навчання, здоров’я та міцної дружби.Вітаємо усіх з початком нового навчального року!

Підписатися
Повідомити про
Міжтекстові відгуки
Подивитися всі коментарі